Prismatchad!
Markham tilläggsskiva i olika utföranden
2 295 kr Det ursprungliga priset var: 2 295 kr.1 951 krDet nuvarande priset är: 1 951 kr.
Material
- Trä
- Oljad
- Massiv fingerskarvad ek i toppen, massiv ek hela lameller i övriga detaljer.
Användarguide
Beräknad Leveranstid
- Beräknad leveranstid kan variera beroende på leverantörens lagerstatus.
- Val av design och material kan påverka den totala leveranstiden.
- Under sommarlovet och tiden kring jul kan leveranstiden bli längre än vanligt.
| Vikt | N/A |
|---|---|
| Dimensioner | cm |
| Leveranstid* | |
| Längd (cm) | |
| Bredd (cm) | |
| Höjd (cm) | |
| Monterad | |
| Färg | |
| Material | massiv ek hela lameller i övriga detaljer., Trä Massiv fingerskarvad ek i toppen |
| Ytbehandling | |
| Materialbeskrivning | massiv ek hela lameller i övriga detaljer., Massiv fingerskarvad ek i toppen |
| Tjocklek skiva (cm) | |
| Tillägg, antal | |
| Antal kolli | |
| Artikelnummer | G122P1414 |
| Artikelnummer | G122P1415 |
| Längd-Djup | 90 cm |
| Bredd | 45 cm |
| Höjd | 4 cm |
Relaterade produkter
-
4 155 krDet ursprungliga priset var: 4 155 kr.3 740 krDet nuvarande priset är: 3 740 kr. Lägg till i varukorg -
1 395 krDet ursprungliga priset var: 1 395 kr.1 186 krDet nuvarande priset är: 1 186 kr. Lägg till i varukorg -
2 385 krDet ursprungliga priset var: 2 385 kr.2 145 krDet nuvarande priset är: 2 145 kr. Lägg till i varukorg



