Abela Matbord, aluminium/icke-trä, sand/naturfärgad, ø90×74 cm
2 850 kr
🔴 På väg till oss. I lager vecka 22 (2026).*
Matbord, aluminium/icke-trä, sand/naturfärgad ø90×74 cm
Diameter inkl. ben = 100,5 cm
Artikelnr: G122P1570
Användarguide
Beräknad Leveranstid
- 🔴 På väg till oss. I lager vecka 22 (2026).*
- Beräknad leveranstid kan variera beroende på leverantörens lagerstatus.
- Val av design och material kan påverka den totala leveranstiden.
- Under sommarlovet och tiden kring jul kan leveranstiden bli längre än vanligt.
Leverantörsinfo
- House nordic
- 7501155
- Abela
| Vikt | 11 kg |
|---|---|
| Dimensioner | L 90 x W 90 x H 74 cm |
| Monterad | |
| Färg | |
| Material | |
| Artikelnummer | G122P1570 |
| Längd-Djup | 90 cm |
| Bredd | 90 cm |
| Höjd | 74 cm |
| Maxvikt | 30 kg |
| Ramtyp | Aluminium |
| Paket | 1 kolli |
| Form | Runt |
Relaterade produkter
-
18 245 krDet ursprungliga priset var: 18 245 kr.16 420 krDet nuvarande priset är: 16 420 kr. Lägg till i varukorg -
12 995 krDet ursprungliga priset var: 12 995 kr.11 046 krDet nuvarande priset är: 11 046 kr. Lägg till i varukorg -
11 995 krDet ursprungliga priset var: 11 995 kr.10 196 krDet nuvarande priset är: 10 196 kr. Lägg till i varukorg -
12 995 krDet ursprungliga priset var: 12 995 kr.11 046 krDet nuvarande priset är: 11 046 kr. Lägg till i varukorg




