Rea!
ALE / CANE matbord runt 135 cm i olika utföranden
8 625 kr – 8 985 krPrisintervall: 8 625 kr till 8 985 kr
-10%Användarguide
Beräknad Leveranstid
- Beräknad leveranstid kan variera beroende på leverantörens lagerstatus.
- Val av design och material kan påverka den totala leveranstiden.
- Under sommarlovet och tiden kring jul kan leveranstiden bli längre än vanligt.
| Vikt | N/A |
|---|---|
| Dimensioner | cm |
| Monterad | |
| Färg | |
| Avstånd mellan ben nere (cm) | |
| Avstånd mellan ben uppe (cm) | |
| Avstånd golv till sarg (cm) | |
| Ilägg | |
| Artikelnummer | G122P1144 |
| Artikelnummer | G122P1278 |
| Längd-Djup | 135 cm |
| Bredd | 135 cm |
| Höjd | 75 cm |
| Form | Runt |
Relaterade produkter
-
11 585 krDet ursprungliga priset var: 11 585 kr.10 425 krDet nuvarande priset är: 10 425 kr. Lägg till i varukorg




