Bistrobord i olika utföranden
1 665 kr – 2 270 krPrisintervall: 1 665 kr till 2 270 kr
Användarguide
Beräknad Leveranstid
- Beräknad leveranstid kan variera beroende på leverantörens lagerstatus.
- Val av design och material kan påverka den totala leveranstiden.
- Under sommarlovet och tiden kring jul kan leveranstiden bli längre än vanligt.
| Vikt | N/A |
|---|---|
| Dimensioner | cm |
| Monterad | |
| Material | |
| Utförande | Aluminium 60×60 cm, Aluminium ø60 cm, Gjutjärn 60×60 cm, Gjutjärn ø60 cm |
| Artikelnummer | G122P1552 |
| Artikelnummer | G122P1553 |
| Artikelnummer | G122P1554 |
| Artikelnummer | G122P1555 |
| Längd-Djup | 60 cm |
| Bredd | 60 cm |
| Höjd | 73 cm |
| Maxvikt | 50 kg |
| Ramtyp | Svartlackerade ben |
| Paket | 2 kolli |
| Form | Runt |
Relaterade produkter
-
24 745 krDet ursprungliga priset var: 24 745 kr.22 270 krDet nuvarande priset är: 22 270 kr. Lägg till i varukorg -
12 995 krDet ursprungliga priset var: 12 995 kr.11 046 krDet nuvarande priset är: 11 046 kr. Lägg till i varukorg -
20 585 krDet ursprungliga priset var: 20 585 kr.18 525 krDet nuvarande priset är: 18 525 kr. Lägg till i varukorg -
12 995 krDet ursprungliga priset var: 12 995 kr.11 046 krDet nuvarande priset är: 11 046 kr. Lägg till i varukorg




