Boavista Matbord i olika utföranden
4 725 kr – 5 820 krPrisintervall: 4 725 kr till 5 820 kr
Användarguide
Beräknad Leveranstid
- Beräknad leveranstid kan variera beroende på leverantörens lagerstatus.
- Val av design och material kan påverka den totala leveranstiden.
- Under sommarlovet och tiden kring jul kan leveranstiden bli längre än vanligt.
| Vikt | N/A |
|---|---|
| Dimensioner | cm |
| Monterad | |
| Storlek (cm) | |
| Färg | |
| Material | |
| Artikelnummer | G122P1462 |
| Artikelnummer | G122P1463 |
| Artikelnummer | G122P1464 |
| Artikelnummer | G122P1465 |
| Längd-Djup | 210 cm |
| Bredd | 100 cm |
| Höjd | 75 cm |
| Ramtyp | Naturliga träben |
| Maxvikt | 30 kg |
| FSC-Term | FSC® 100% |
| Paket | 2 kolli |
Relaterade produkter
-
24 745 krDet ursprungliga priset var: 24 745 kr.22 270 krDet nuvarande priset är: 22 270 kr. Lägg till i varukorg -
18 245 krDet ursprungliga priset var: 18 245 kr.16 420 krDet nuvarande priset är: 16 420 kr. Lägg till i varukorg -
11 995 krDet ursprungliga priset var: 11 995 kr.10 196 krDet nuvarande priset är: 10 196 kr. Lägg till i varukorg -
12 995 krDet ursprungliga priset var: 12 995 kr.11 046 krDet nuvarande priset är: 11 046 kr. Lägg till i varukorg




