Bolzano Matbord i olika utföranden
2 695 kr – 4 380 krPrisintervall: 2 695 kr till 4 380 kr
Användarguide
Beräknad Leveranstid
- Beräknad leveranstid kan variera beroende på leverantörens lagerstatus.
- Val av design och material kan påverka den totala leveranstiden.
- Under sommarlovet och tiden kring jul kan leveranstiden bli längre än vanligt.
| Vikt | N/A |
|---|---|
| Dimensioner | cm |
| Monterad | |
| Storlek (cm) | |
| Färg | Vit / mässing 110, Vit / mässing 70, Vit / mässing 90, Vit / svart 110 |
| Material | |
| Artikelnummer | G122P1425 |
| Artikelnummer | G122P1426 |
| Artikelnummer | G122P1427 |
| Artikelnummer | G122P1428 |
| Längd-Djup | 70 cm |
| Bredd | 70 cm |
| Höjd | 75 cm |
| Ramtyp | Mässingsben |
| Maxvikt | 20 kg |
| Form | Runt |
| FSC-Term | FSC® 100% |
| Paket | 3 kolli |
Relaterade produkter
-
11 965 krDet ursprungliga priset var: 11 965 kr.10 770 krDet nuvarande priset är: 10 770 kr. Lägg till i varukorg -
20 585 krDet ursprungliga priset var: 20 585 kr.18 525 krDet nuvarande priset är: 18 525 kr. Lägg till i varukorg -
11 995 krDet ursprungliga priset var: 11 995 kr.10 196 krDet nuvarande priset är: 10 196 kr. Lägg till i varukorg -
18 245 krDet ursprungliga priset var: 18 245 kr.16 420 krDet nuvarande priset är: 16 420 kr. Lägg till i varukorg




