Bonnet Matbord, fiberlera, grått, ø120×75 cm
5 315 kr
🔴 På väg till oss. I lager vecka 28 (2026).*
Matbord, fiberlera, grått ø120×75 cm
Artikelnr: G122P1573
Användarguide
Beräknad Leveranstid
- 🔴 På väg till oss. I lager vecka 28 (2026).*
- Beräknad leveranstid kan variera beroende på leverantörens lagerstatus.
- Val av design och material kan påverka den totala leveranstiden.
- Under sommarlovet och tiden kring jul kan leveranstiden bli längre än vanligt.
Leverantörsinfo
- House nordic
- 7501190
- Bonnet
| Vikt | 64 kg |
|---|---|
| Dimensioner | L 120 x W 120 x H 75 cm |
| Monterad | |
| Färg | |
| Material | |
| Artikelnummer | G122P1573 |
| Längd-Djup | 120 cm |
| Bredd | 120 cm |
| Höjd | 75 cm |
| Paket | 2 kolli |
| Form | Runt |
Relaterade produkter
-
5 995 krDet ursprungliga priset var: 5 995 kr.5 096 krDet nuvarande priset är: 5 096 kr. Lägg till i varukorg -
12 995 krDet ursprungliga priset var: 12 995 kr.11 046 krDet nuvarande priset är: 11 046 kr. Lägg till i varukorg -
12 995 krDet ursprungliga priset var: 12 995 kr.11 046 krDet nuvarande priset är: 11 046 kr. Lägg till i varukorg -
11 995 krDet ursprungliga priset var: 11 995 kr.10 196 krDet nuvarande priset är: 10 196 kr. Lägg till i varukorg




