Rea!
Calverton matbord runt Ø120 i olika utföranden
8 096 kr – 8 995 krPrisintervall: 8 096 kr till 8 995 kr
-10%Material
- Trä
- Lackad
- Massiv ek i ben, topp i MDF med ekfaner.
Användarguide
Beräknad Leveranstid
- Beräknad leveranstid kan variera beroende på leverantörens lagerstatus.
- Val av design och material kan påverka den totala leveranstiden.
- Under sommarlovet och tiden kring jul kan leveranstiden bli längre än vanligt.
| Vikt | N/A |
|---|---|
| Dimensioner | cm |
| Leveranstid* | |
| Vikt (kg) | |
| Längd (cm) | |
| Bredd (cm) | |
| Höjd (cm) | |
| Monterad | |
| Färg | |
| Material | |
| Ytbehandling | |
| Materialbeskrivning | |
| Tjocklek skiva (cm) | |
| Golv till sarg/skiva (cm) | |
| Ilägg, antal | |
| Mått från golv till lägsta skiva (cm) | |
| Antal kolli | |
| Artikelnummer | G122P1348 |
| Artikelnummer | G122P1356 |
| Längd-Djup | 120 cm |
| Bredd | 120 cm |
| Höjd | 75 cm |
| Form | Runt |
Relaterade produkter
-
16 985 krDet ursprungliga priset var: 16 985 kr.15 285 krDet nuvarande priset är: 15 285 kr. Lägg till i varukorg -
10 375 krDet ursprungliga priset var: 10 375 kr.9 340 krDet nuvarande priset är: 9 340 kr. Lägg till i varukorg -
19 985 krDet ursprungliga priset var: 19 985 kr.17 985 krDet nuvarande priset är: 17 985 kr. Lägg till i varukorg




