Cleveland Matbord, teakbordsskiva, naturfärgad, svarta ben, 90x220x74 cm
7 110 kr
🟢 Finns i lager. Beräknad leverans inom 5-15 vardagar.*
Matbord, teakbordsskiva, naturfärgad, svarta ben 90x220x74 cm
Artikelnr: G122P1512
Användarguide
Beräknad Leveranstid
- 🟢 Finns i lager. Beräknad leverans inom 5-15 vardagar.*
- Beräknad leveranstid kan variera beroende på leverantörens lagerstatus.
- Val av design och material kan påverka den totala leveranstiden.
- Under sommarlovet och tiden kring jul kan leveranstiden bli längre än vanligt.
Leverantörsinfo
- House nordic
- 7801185
- Cleveland
| Vikt | 33.5 kg |
|---|---|
| Dimensioner | L 220 x W 90 x H 74 cm |
| Monterad | |
| Färg | |
| Material | |
| Artikelnummer | G122P1512 |
| Längd-Djup | 220 cm |
| Bredd | 90 cm |
| Höjd | 74 cm |
| Ramtyp | Metall i svart |
| Maxvikt | 50 kg |
| FSC-Term | FSC® 100% |
| mAh | 2000MAH |
| Paket | 1 kolli |




