Prismatchad!
Filippa klaffbord 120+45 i olika utföranden
8 495 kr Det ursprungliga priset var: 8 495 kr.7 221 krDet nuvarande priset är: 7 221 kr.
Material
- Trä
- Oljad
- Massiv fingerskarvad oljad ek.
Användarguide
Beräknad Leveranstid
- Beräknad leveranstid kan variera beroende på leverantörens lagerstatus.
- Val av design och material kan påverka den totala leveranstiden.
- Under sommarlovet och tiden kring jul kan leveranstiden bli längre än vanligt.
| Vikt | N/A |
|---|---|
| Dimensioner | cm |
| Leveranstid* | |
| Längd (cm) | |
| Bredd (cm) | |
| Höjd (cm) | |
| Monterad | |
| Färg | |
| Material | |
| Ytbehandling | |
| Materialbeskrivning | |
| Mått mellan ben (cm) | |
| Tjocklek skiva (cm) | |
| Golv till sarg/skiva (cm) | |
| Tillägg, antal | |
| Antal kolli | |
| Artikelnummer | G122P1058 |
| Artikelnummer | G122P1363 |
| Artikelnummer | G122P1060 |
| Längd-Djup | 120 cm |
| Bredd | 80 cm |
| Höjd | 74 cm |
Relaterade produkter
-
12 995 krDet ursprungliga priset var: 12 995 kr.11 046 krDet nuvarande priset är: 11 046 kr. Lägg till i varukorg -
12 995 krDet ursprungliga priset var: 12 995 kr.11 046 krDet nuvarande priset är: 11 046 kr. Lägg till i varukorg -
12 995 krDet ursprungliga priset var: 12 995 kr.11 046 krDet nuvarande priset är: 11 046 kr. Lägg till i varukorg -
20 585 krDet ursprungliga priset var: 20 585 kr.18 525 krDet nuvarande priset är: 18 525 kr. Lägg till i varukorg




