Prismatchad!
HOVDALA Matbord Ø 115 2 ilägg i olika utföranden
16 420 kr – 17 085 krPrisintervall: 16 420 kr till 17 085 kr
-10%Användarguide
Beräknad Leveranstid
- Beräknad leveranstid kan variera beroende på leverantörens lagerstatus.
- Val av design och material kan påverka den totala leveranstiden.
- Under sommarlovet och tiden kring jul kan leveranstiden bli längre än vanligt.
| Vikt | N/A |
|---|---|
| Dimensioner | cm |
| Monterad | |
| Färg | |
| Maxlängd (cm) | |
| Ilägg | |
| Artikelnummer | G122P1002 |
| Artikelnummer | G122P1303 |
| Längd-Djup | 115 cm |
| Bredd | 115 cm |
| Höjd | 75 cm |
| Form | Runt |
Relaterade produkter
-
11 995 krDet ursprungliga priset var: 11 995 kr.10 196 krDet nuvarande priset är: 10 196 kr. Lägg till i varukorg -
12 995 krDet ursprungliga priset var: 12 995 kr.11 046 krDet nuvarande priset är: 11 046 kr. Lägg till i varukorg -
18 245 krDet ursprungliga priset var: 18 245 kr.16 420 krDet nuvarande priset är: 16 420 kr. Lägg till i varukorg -
20 585 krDet ursprungliga priset var: 20 585 kr.18 525 krDet nuvarande priset är: 18 525 kr. Lägg till i varukorg




