Prismatchad!

Markham matbord i olika utföranden
7 646 kr – 9 346 krPrisintervall: 7 646 kr till 9 346 kr
-15%Material
- Trä
- Oljad
- Massiv fingerskarvad ek i toppen, massiv ek hela lameller i ben och sarg.
Användarguide
Beräknad Leveranstid
- Beräknad leveranstid kan variera beroende på leverantörens lagerstatus.
- Val av design och material kan påverka den totala leveranstiden.
- Under sommarlovet och tiden kring jul kan leveranstiden bli längre än vanligt.
| Vikt | N/A |
|---|---|
| Dimensioner | cm |
| Leveranstid* | |
| Längd (cm) | |
| Bredd (cm) | |
| Höjd (cm) | |
| Monterad | |
| Färg | |
| Material | massiv ek hela lameller i ben och sarg., Trä Massiv fingerskarvad ek i toppen |
| Ytbehandling | |
| Materialbeskrivning | massiv ek hela lameller i ben och sarg., Massiv fingerskarvad ek i toppen |
| Mått mellan ben (cm) | |
| Tjocklek skiva (cm) | |
| Golv till sarg/skiva (cm) | |
| Tillägg, antal | |
| Mått från golv till lägsta skiva (cm) | |
| Antal kolli | |
| Storlek (cm) | |
| Artikelnummer | G122P1410 |
| Artikelnummer | G122P1411 |
| Artikelnummer | G122P1412 |
| Artikelnummer | G122P1413 |
| Längd-Djup | 140 cm |
| Bredd | 90 cm |
| Höjd | 75 cm |
Tillbehör

Markham tilläggsskiva i olika utföranden2 295 kr Det ursprungliga priset var: 2 295 kr.1 951 krDet nuvarande priset är: 1 951 kr.
Kunder köpte också
-
2 295 krDet ursprungliga priset var: 2 295 kr.1 951 krDet nuvarande priset är: 1 951 kr. Välj alternativ Den här produkten har flera varianter. De olika alternativen kan väljas på produktsidan
Relaterade produkter
-
11 995 krDet ursprungliga priset var: 11 995 kr.10 196 krDet nuvarande priset är: 10 196 kr. Lägg till i varukorg -
10 685 krDet ursprungliga priset var: 10 685 kr.9 615 krDet nuvarande priset är: 9 615 kr. Lägg till i varukorg -
8 495 krDet ursprungliga priset var: 8 495 kr.7 221 krDet nuvarande priset är: 7 221 kr. Lägg till i varukorg -
9 875 krDet ursprungliga priset var: 9 875 kr.8 890 krDet nuvarande priset är: 8 890 kr. Lägg till i varukorg




