Rea!
MILES matbord runt i olika utföranden
3 280 kr – 4 845 krPrisintervall: 3 280 kr till 4 845 kr
-10%Användarguide
Beräknad Leveranstid
- Beräknad leveranstid kan variera beroende på leverantörens lagerstatus.
- Val av design och material kan påverka den totala leveranstiden.
- Under sommarlovet och tiden kring jul kan leveranstiden bli längre än vanligt.
| Vikt | N/A |
|---|---|
| Dimensioner | cm |
| Monterad | |
| Färg | |
| Ben | |
| Storlek (cm) | |
| Artikelnummer | G122P1216 |
| Artikelnummer | G122P1407 |
| Artikelnummer | G122P1283 |
| Artikelnummer | G122P1406 |
| Artikelnummer | G122P1286 |
| Artikelnummer | G122P1409 |
| Artikelnummer | G122P1289 |
| Artikelnummer | G122P1408 |
| Längd-Djup | 110 cm |
| Bredd | 110 cm |
| Höjd | 75 cm |
| Form | Runt |
Relaterade produkter
-
10 375 krDet ursprungliga priset var: 10 375 kr.9 340 krDet nuvarande priset är: 9 340 kr. Lägg till i varukorg




