Osaka Matbord i olika utföranden
6 275 kr – 10 165 krPrisintervall: 6 275 kr till 10 165 kr
Användarguide
Beräknad Leveranstid
- Beräknad leveranstid kan variera beroende på leverantörens lagerstatus.
- Val av design och material kan påverka den totala leveranstiden.
- Under sommarlovet och tiden kring jul kan leveranstiden bli längre än vanligt.
| Vikt | N/A |
|---|---|
| Dimensioner | cm |
| Monterad | |
| Färg | |
| Material | |
| Utförande | |
| Artikelnummer | G122P1451 |
| Artikelnummer | G122P1525 |
| Artikelnummer | G122P1526 |
| Artikelnummer | G122P1527 |
| Artikelnummer | G122P1452 |
| Artikelnummer | G122P1528 |
| Artikelnummer | G122P1529 |
| Artikelnummer | G122P1530 |
| Artikelnummer | G122P1531 |
| Artikelnummer | G122P1532 |
| Artikelnummer | G122P1533 |
| Artikelnummer | G122P1534 |
| Längd-Djup | 120 cm |
| Bredd | 120 cm |
| Höjd | 75 cm |
| Ramtyp | Trä |
| Maxvikt | 40 kg |
| Form | Runt |
| FSC-Term | FSC® 100% |
| Diameter | 120 cm |
| Paket | 2 kolli |
Relaterade produkter
-
23 985 krDet ursprungliga priset var: 23 985 kr.21 585 krDet nuvarande priset är: 21 585 kr. Lägg till i varukorg -
16 985 krDet ursprungliga priset var: 16 985 kr.15 285 krDet nuvarande priset är: 15 285 kr. Lägg till i varukorg




