Prismatchad!
Osaka Matbord i olika utföranden
5 610 kr – 10 165 krPrisintervall: 5 610 kr till 10 165 kr
-15%Användarguide
Beräknad Leveranstid
- Beräknad leveranstid kan variera beroende på leverantörens lagerstatus.
- Val av design och material kan påverka den totala leveranstiden.
- Under sommarlovet och tiden kring jul kan leveranstiden bli längre än vanligt.
| Vikt | N/A |
|---|---|
| Dimensioner | cm |
| Monterad | |
| Färg | |
| Material | |
| Utförande | |
| Artikelnummer | N/A |
| Längd-Djup | 120 cm |
| Bredd | 120 cm |
| Höjd | 75 cm |
| Ramtyp | Trä |
| Maxvikt | 40 kg |
| Form | Runt |
| FSC-Term | FSC® 100% |
| Diameter | 120 cm |
| Paket | 2 kolli |
Relaterade produkter
-
10 375 krDet ursprungliga priset var: 10 375 kr.9 340 krDet nuvarande priset är: 9 340 kr. Lägg till i varukorg -
11 995 krDet ursprungliga priset var: 11 995 kr.10 196 krDet nuvarande priset är: 10 196 kr. Lägg till i varukorg -
12 995 krDet ursprungliga priset var: 12 995 kr.11 046 krDet nuvarande priset är: 11 046 kr. Lägg till i varukorg -
11 965 krDet ursprungliga priset var: 11 965 kr.10 770 krDet nuvarande priset är: 10 770 kr. Lägg till i varukorg




