Oviedo Teak Matbord i olika utföranden
2 510 kr – 2 665 krPrisintervall: 2 510 kr till 2 665 kr
Användarguide
Beräknad Leveranstid
- Beräknad leveranstid kan variera beroende på leverantörens lagerstatus.
- Val av design och material kan påverka den totala leveranstiden.
- Under sommarlovet och tiden kring jul kan leveranstiden bli längre än vanligt.
| Vikt | 19.5 kg |
|---|---|
| Dimensioner | L 120 x W 80 x H 75 cm |
| Monterad | |
| Färg | Teak |
| Material | |
| Storlek (cm) | |
| Artikelnummer | G122P1471 |
| Artikelnummer | G122P1472 |
| Längd-Djup | 120 cm |
| Bredd | 80 cm |
| Höjd | 75 cm |
| Maxvikt | 20 kg |
| Paket | 1 kolli |
Relaterade produkter
-
9 585 krDet ursprungliga priset var: 9 585 kr.8 625 krDet nuvarande priset är: 8 625 kr. Lägg till i varukorg -
11 585 krDet ursprungliga priset var: 11 585 kr.10 425 krDet nuvarande priset är: 10 425 kr. Lägg till i varukorg




