Solva Matbord, ask, natur/sand i olika utföranden
5 640 kr – 8 705 krPrisintervall: 5 640 kr till 8 705 kr
Användarguide
Beräknad Leveranstid
- Beräknad leveranstid kan variera beroende på leverantörens lagerstatus.
- Val av design och material kan påverka den totala leveranstiden.
- Under sommarlovet och tiden kring jul kan leveranstiden bli längre än vanligt.
| Vikt | N/A |
|---|---|
| Dimensioner | cm |
| Monterad | |
| Färg | Sand / Naturlig |
| Material | |
| Storlek (cm) | |
| Artikelnummer | G122P1502 |
| Artikelnummer | G122P1558 |
| Längd-Djup | 220 cm |
| Bredd | 100 cm |
| Höjd | 75 cm |
| Maxvikt | 30 kg |
| FSC-Term | FSC® 100% |
| Paket | 2 kolli |
Relaterade produkter
-
11 965 krDet ursprungliga priset var: 11 965 kr.10 770 krDet nuvarande priset är: 10 770 kr. Lägg till i varukorg -
11 995 krDet ursprungliga priset var: 11 995 kr.10 196 krDet nuvarande priset är: 10 196 kr. Lägg till i varukorg -
9 995 krDet ursprungliga priset var: 9 995 kr.8 496 krDet nuvarande priset är: 8 496 kr. Lägg till i varukorg -
12 995 krDet ursprungliga priset var: 12 995 kr.11 046 krDet nuvarande priset är: 11 046 kr. Lägg till i varukorg




