Terracina Matbord, akacia/terrazzo, vit/naturfärgad, 95x210x76 cm
8 375 kr
🟢 Finns i lager. Beräknad leverans inom 5-15 vardagar.*
Matbord, akacia/terrazzo, vit/naturfärgad, 95x210x76 cm
Artikelnr: G122P1569
Användarguide
Beräknad Leveranstid
- 🟢 Finns i lager. Beräknad leverans inom 5-15 vardagar.*
- Beräknad leveranstid kan variera beroende på leverantörens lagerstatus.
- Val av design och material kan påverka den totala leveranstiden.
- Under sommarlovet och tiden kring jul kan leveranstiden bli längre än vanligt.
Leverantörsinfo
- House nordic
- 7501099
- Terracina
| Vikt | 99 kg |
|---|---|
| Dimensioner | L 210 x W 95 x H 76 cm |
| Monterad | |
| Färg | |
| Material | |
| Artikelnummer | G122P1569 |
| Längd-Djup | 210 cm |
| Bredd | 95 cm |
| Höjd | 76 cm |
| Maxvikt | 40 kg |
| Ramtyp | Trä |
| FSC-Term | FSC® 100% |
| Paket | 3 kolli |
Relaterade produkter
-
8 495 krDet ursprungliga priset var: 8 495 kr.7 221 krDet nuvarande priset är: 7 221 kr. Lägg till i varukorg -
9 875 krDet ursprungliga priset var: 9 875 kr.8 890 krDet nuvarande priset är: 8 890 kr. Lägg till i varukorg -
12 995 krDet ursprungliga priset var: 12 995 kr.11 046 krDet nuvarande priset är: 11 046 kr. Lägg till i varukorg -
10 375 krDet ursprungliga priset var: 10 375 kr.9 340 krDet nuvarande priset är: 9 340 kr. Lägg till i varukorg




