Vojens och Middelfart Matbord och 4 matstolar
5 210 kr
🟢 Finns i lager. Beräknad leverans inom 5-12 vardagar.*
Matbord och 4 matstolar
Artikelnr: G122P1491
Användarguide
Beräknad Leveranstid
- 🟢 Finns i lager. Beräknad leverans inom 5-12 vardagar.*
- Beräknad leveranstid kan variera beroende på leverantörens lagerstatus.
- Val av design och material kan påverka den totala leveranstiden.
- Under sommarlovet och tiden kring jul kan leveranstiden bli längre än vanligt.
Leverantörsinfo
- House nordic
- 7771070-S
- Vojens och Middelfart
| Vikt | 32 kg |
|---|---|
| Dimensioner | L 105 x W 105 x H 86 cm |
| Sitthöjd (cm) | |
| Sittdjup (cm) | |
| Monterad | |
| Färg | |
| Material | |
| Artikelnummer | G122P1491 |
| Längd-Djup | 55/105 cm |
| Bredd | 44/105 cm |
| Höjd | 75/86 cm |
| Maxvikt | 110 kg |
| Form | Runt |
| Paket | 3 kolli |
Relaterade produkter
-
8 495 krDet ursprungliga priset var: 8 495 kr.7 221 krDet nuvarande priset är: 7 221 kr. Lägg till i varukorg -
7 995 krDet ursprungliga priset var: 7 995 kr.6 796 krDet nuvarande priset är: 6 796 kr. Lägg till i varukorg -
12 995 krDet ursprungliga priset var: 12 995 kr.11 046 krDet nuvarande priset är: 11 046 kr. Lägg till i varukorg




