Rea!

Yumi matbord rekt. 190×90 i olika utföranden
5 946 kr – 6 796 krPrisintervall: 5 946 kr till 6 796 kr
-15%Material
- Trä
- Lackad
- Topp i MDF med ekfanér. Ben och sarg i massiv ek.
Användarguide
Beräknad Leveranstid
- Beräknad leveranstid kan variera beroende på leverantörens lagerstatus.
- Val av design och material kan påverka den totala leveranstiden.
- Under sommarlovet och tiden kring jul kan leveranstiden bli längre än vanligt.
| Vikt | 36 kg |
|---|---|
| Dimensioner | L 190 x W 90 x H 75 cm |
| Leveranstid* | |
| Längd (cm) | |
| Bredd (cm) | |
| Höjd (cm) | |
| Monterad | |
| Färg | |
| Material | |
| Ytbehandling | |
| Materialbeskrivning | |
| Mått mellan ben (cm) | |
| Tjocklek skiva (cm) | |
| Golv till sarg/skiva (cm) | |
| Tillägg, antal | |
| Mått från golv till lägsta skiva (cm) | |
| Antal kolli | |
| Artikelnummer | G122P1379 |
| Artikelnummer | G122P1130 |
| Artikelnummer | G122P1132 |
| Artikelnummer | G122P1131 |
| Längd-Djup | 190 cm |
| Bredd | 90 cm |
| Höjd | 75 cm |
Tillbehör

Yumi tillägg 45 i olika utföranden1 186 kr – 1 271 krPrisintervall: 1 186 kr till 1 271 kr
Kunder köpte också
-
1 186 kr – 1 271 krPrisintervall: 1 186 kr till 1 271 kr Välj alternativ Den här produkten har flera varianter. De olika alternativen kan väljas på produktsidan
Relaterade produkter
-
12 995 krDet ursprungliga priset var: 12 995 kr.11 046 krDet nuvarande priset är: 11 046 kr. Lägg till i varukorg -
9 995 krDet ursprungliga priset var: 9 995 kr.8 496 krDet nuvarande priset är: 8 496 kr. Lägg till i varukorg




