Prismatchad!
Yumi matbord runt 115 i olika utföranden
4 246 kr – 5 096 krPrisintervall: 4 246 kr till 5 096 kr
-15%Material
- Trä
- Lackad
- Topp i MDF med ekfaner, ben och sarg i massiv ek.
Användarguide
Beräknad Leveranstid
- Beräknad leveranstid kan variera beroende på leverantörens lagerstatus.
- Val av design och material kan påverka den totala leveranstiden.
- Under sommarlovet och tiden kring jul kan leveranstiden bli längre än vanligt.
| Vikt | N/A |
|---|---|
| Dimensioner | cm |
| Leveranstid* | |
| Längd (cm) | |
| Bredd (cm) | |
| Höjd (cm) | |
| Monterad | |
| Färg | Brun, Ek, Svart, Vit, Vitpigmenterad |
| Material | |
| Ytbehandling | |
| Materialbeskrivning | |
| Mått mellan ben (cm) | |
| Tjocklek skiva (cm) | |
| Golv till sarg/skiva (cm) | |
| Tillägg, antal | |
| Mått från golv till lägsta skiva (cm) | |
| Antal kolli | |
| Artikelnummer | N/A |
| Längd-Djup | 115 cm |
| Bredd | 115 cm |
| Höjd | 75 cm |
| Form | Runt |
Relaterade produkter
-
9 875 krDet ursprungliga priset var: 9 875 kr.8 395 krDet nuvarande priset är: 8 395 kr. Lägg till i varukorg -
12 995 krDet ursprungliga priset var: 12 995 kr.11 046 krDet nuvarande priset är: 11 046 kr. Lägg till i varukorg -
12 995 krDet ursprungliga priset var: 12 995 kr.11 046 krDet nuvarande priset är: 11 046 kr. Lägg till i varukorg -
20 585 krDet ursprungliga priset var: 20 585 kr.17 495 krDet nuvarande priset är: 17 495 kr. Lägg till i varukorg




