Bonn Sidobord, fiberlera med räfflad struktur, naturfärgad, ø37×43 cm
1 305 kr
🟢 Finns i lager. Beräknad leverans inom 5-15 vardagar.*
Sidobord, fiberlera med räfflad struktur, naturfärgad ø37×43 cm
Artikelnr: G137P1136
Användarguide
Beräknad Leveranstid
- 🟢 Finns i lager. Beräknad leverans inom 5-15 vardagar.*
- Beräknad leveranstid kan variera beroende på leverantörens lagerstatus.
- Val av design och material kan påverka den totala leveranstiden.
- Under sommarlovet och tiden kring jul kan leveranstiden bli längre än vanligt.
Leverantörsinfo
- House nordic
- 7521006
- Bonn
| Vikt | 8.5 kg |
|---|---|
| Dimensioner | L 37 x W 37 x H 43 cm |
| Monterad | |
| Färg | |
| Material | |
| Artikelnummer | G137P1136 |
| Längd-Djup | 37 cm |
| Bredd | 37 cm |
| Höjd | 43 cm |
| Maxvikt | 10 kg |
| Form | Runt |
| Diameter | 37 cm |
| Paket | 1 kolli |
Relaterade produkter
-
1 985 krDet ursprungliga priset var: 1 985 kr.1 785 krDet nuvarande priset är: 1 785 kr. Lägg till i varukorg -
2 485 krDet ursprungliga priset var: 2 485 kr.2 235 krDet nuvarande priset är: 2 235 kr. Lägg till i varukorg -
3 245 krDet ursprungliga priset var: 3 245 kr.2 920 krDet nuvarande priset är: 2 920 kr. Lägg till i varukorg -
3 630 kr Välj alternativ Den här produkten har flera varianter. De olika alternativen kan väljas på produktsidan




