Hillmond väggskåp/sängbord 1L 40 i olika utföranden
1 795 kr – 1 895 krPrisintervall: 1 795 kr till 1 895 kr
Material
- Trä
- Lackad
- Ekfanér på MDF. Lackad.
Användarguide
Beräknad Leveranstid
- Beräknad leveranstid kan variera beroende på leverantörens lagerstatus.
- Val av design och material kan påverka den totala leveranstiden.
- Under sommarlovet och tiden kring jul kan leveranstiden bli längre än vanligt.
| Vikt | N/A |
|---|---|
| Dimensioner | cm |
| Bredd (cm) | |
| Höjd (cm) | |
| Djup (cm) | |
| Monterad | |
| Färg | |
| Material | |
| Ytbehandling | |
| Materialbeskrivning | |
| Totalt antal hyllplan | |
| Maxvikt per hyllplan (kg) | |
| Push open/soft close låda | |
| Invändiga mått lådor (cm) | |
| Antal kolli | |
| Artikelnummer | G137P1068 |
| Artikelnummer | G137P1069 |
| Artikelnummer | G137P1144 |
| Längd-Djup | 27 cm |
| Bredd | 40 cm |
| Höjd | 36 cm |
Relaterade produkter
-
3 285 krDet ursprungliga priset var: 3 285 kr.2 955 krDet nuvarande priset är: 2 955 kr. Lägg till i varukorg -
3 085 krDet ursprungliga priset var: 3 085 kr.2 775 krDet nuvarande priset är: 2 775 kr. Lägg till i varukorg




