Lecco Sidobord i olika utföranden
935 kr – 1 320 krPrisintervall: 935 kr till 1 320 kr
Användarguide
Beräknad Leveranstid
- Beräknad leveranstid kan variera beroende på leverantörens lagerstatus.
- Val av design och material kan påverka den totala leveranstiden.
- Under sommarlovet och tiden kring jul kan leveranstiden bli längre än vanligt.
| Vikt | N/A |
|---|---|
| Dimensioner | cm |
| Monterad | |
| Material | |
| Storlek (cm) | |
| Artikelnummer | G137P1092 |
| Artikelnummer | G137P1093 |
| Längd-Djup | 51 cm |
| Bredd | 51 cm |
| Höjd | 52 cm |
| Ramtyp | Metall i mässingsfärg |
| Maxvikt | 10 kg |
| Form | Runt |
| Diameter | 51 cm |
| Paket | 1 kolli |
Relaterade produkter
-
1 885 krDet ursprungliga priset var: 1 885 kr.1 695 krDet nuvarande priset är: 1 695 kr. Lägg till i varukorg -
4 030 kr Välj alternativ Den här produkten har flera varianter. De olika alternativen kan väljas på produktsidan



