Prismatchad!
ORUST sidobord björk i olika utföranden
4 185 kr Det ursprungliga priset var: 4 185 kr.3 765 krDet nuvarande priset är: 3 765 kr.
Användarguide
Beräknad Leveranstid
- Beräknad leveranstid kan variera beroende på leverantörens lagerstatus.
- Val av design och material kan påverka den totala leveranstiden.
- Under sommarlovet och tiden kring jul kan leveranstiden bli längre än vanligt.
| Vikt | N/A |
|---|---|
| Dimensioner | cm |
| Monterad | |
| Färg | |
| Artikelnummer | G137P1072 |
| Artikelnummer | G137P1073 |
| Längd-Djup | 38 cm |
| Bredd | 38 cm |
| Höjd | 65 cm |
| Form | Runt |
Relaterade produkter
-
3 385 krDet ursprungliga priset var: 3 385 kr.3 045 krDet nuvarande priset är: 3 045 kr. Lägg till i varukorg




