Rea!
ORUST sidobord björk i olika utföranden
4 085 kr Det ursprungliga priset var: 4 085 kr.3 470 krDet nuvarande priset är: 3 470 kr.
Användarguide
Beräknad Leveranstid
- Beräknad leveranstid kan variera beroende på leverantörens lagerstatus.
- Val av design och material kan påverka den totala leveranstiden.
- Under sommarlovet och tiden kring jul kan leveranstiden bli längre än vanligt.
| Vikt | 7 kg |
|---|---|
| Dimensioner | L 38 x W 38 x H 65 cm |
| Monterad | |
| Färg | |
| Artikelnummer | G137P1072 |
| Artikelnummer | G137P1073 |
| Längd-Djup | 38 cm |
| Bredd | 38 cm |
| Höjd | 65 cm |
| Form | Runt |
Relaterade produkter
-
1 885 krDet ursprungliga priset var: 1 885 kr.1 600 krDet nuvarande priset är: 1 600 kr. Lägg till i varukorg -
8 785 krDet ursprungliga priset var: 8 785 kr.7 465 krDet nuvarande priset är: 7 465 kr. Lägg till i varukorg -
5 830 kr Välj alternativ Den här produkten har flera varianter. De olika alternativen kan väljas på produktsidan
-
4 580 kr Välj alternativ Den här produkten har flera varianter. De olika alternativen kan väljas på produktsidan



