Sisco Sidobord, beige stål, naturlig skiva, ø40×40 cm
440 kr
🟢 Finns i lager. Beräknad leverans inom 5-15 vardagar.*
Sidobord, beige stål, naturlig skiva ø40×40 cm
Artikelnr: G137P1115
Användarguide
Beräknad Leveranstid
- 🟢 Finns i lager. Beräknad leverans inom 5-15 vardagar.*
- Beräknad leveranstid kan variera beroende på leverantörens lagerstatus.
- Val av design och material kan påverka den totala leveranstiden.
- Under sommarlovet och tiden kring jul kan leveranstiden bli längre än vanligt.
Leverantörsinfo
- House nordic
- 4293000
- Sisco
| Vikt | 3.5 kg |
|---|---|
| Dimensioner | L 40 x W 40 x H 40 cm |
| Monterad | |
| Färg | |
| Material | |
| Artikelnummer | G137P1115 |
| Längd-Djup | 40 cm |
| Bredd | 40 cm |
| Höjd | 40 cm |
| Maxvikt | 10 kg |
| Form | Runt |
| Paket | 1 kolli |
Relaterade produkter
-
3 085 krDet ursprungliga priset var: 3 085 kr.2 775 krDet nuvarande priset är: 2 775 kr. Lägg till i varukorg




