Arran soffbord i olika utföranden
2 995 kr – 4 995 krPrisintervall: 2 995 kr till 4 995 kr
Material
- Trä, Glas
- Lackad
- Massiv ek i ben och kryss, spånskiva med ekfanér i hylla, 5mm härdat glas
Användarguide
Beräknad Leveranstid
- Beräknad leveranstid kan variera beroende på leverantörens lagerstatus.
- Val av design och material kan påverka den totala leveranstiden.
- Under sommarlovet och tiden kring jul kan leveranstiden bli längre än vanligt.
| Vikt | 8.5 kg |
|---|---|
| Dimensioner | L 52 x W 52 x H 45 cm |
| Leveranstid* | |
| Längd (cm) | |
| Bredd (cm) | |
| Höjd (cm) | |
| Monterad | |
| Färg | |
| Material | Trä, 5mm härdat glas, Glas Massiv ek i ben och kryss, spånskiva med ekfanér i hylla |
| Ytbehandling | |
| Materialbeskrivning | 5mm härdat glas, Massiv ek i ben och kryss, spånskiva med ekfanér i hylla |
| Flyttbara hyllplan | |
| Totalt antal hyllplan | |
| Maxvikt per hyllplan (kg) | |
| Antal kolli | |
| Storlek (cm) | |
| Artikelnummer | G104P1553 |
| Artikelnummer | G104P1555 |
| Längd-Djup | 52 cm |
| Bredd | 52 cm |
| Höjd | 45 cm |
| Form | Runt |
Relaterade produkter
-
4 685 krDet ursprungliga priset var: 4 685 kr.4 215 krDet nuvarande priset är: 4 215 kr. Lägg till i varukorg -
8 085 krDet ursprungliga priset var: 8 085 kr.7 275 krDet nuvarande priset är: 7 275 kr. Lägg till i varukorg




