Boavista Soffbord / Sidobord i olika utföranden
1 690 kr – 2 615 krPrisintervall: 1 690 kr till 2 615 kr
Användarguide
Beräknad Leveranstid
- Beräknad leveranstid kan variera beroende på leverantörens lagerstatus.
- Val av design och material kan påverka den totala leveranstiden.
- Under sommarlovet och tiden kring jul kan leveranstiden bli längre än vanligt.
| Vikt | 8.5 kg |
|---|---|
| Dimensioner | L 48 x W 48 x H 45 cm |
| Monterad | |
| Storlek (cm) | |
| Färg | |
| Material | |
| Artikelnummer | G137P1106 |
| Artikelnummer | G137P1107 |
| Artikelnummer | G104P1595 |
| Artikelnummer | G104P1596 |
| Artikelnummer | G104P1597 |
| Artikelnummer | G104P1598 |
| Längd-Djup | 48 cm |
| Bredd | 48 cm |
| Höjd | 45 cm |
| Ramtyp | Svarta träben |
| Maxvikt | 30 kg |
| Form | Runt |
| FSC-Term | FSC® 100% |
| Diameter | 48 cm |
| Paket | 2 kolli |
Relaterade produkter
-
8 085 krDet ursprungliga priset var: 8 085 kr.7 275 krDet nuvarande priset är: 7 275 kr. Lägg till i varukorg -
3 625 krDet ursprungliga priset var: 3 625 kr.3 265 krDet nuvarande priset är: 3 265 kr. Lägg till i varukorg




