Bonn Soffbord, räfflad bas, fiberlera, naturfärgad, ø75×37 cm
2 510 kr
🔴 På väg till oss. I lager vecka 29 (2026).*
Soffbord, räfflad bas, fiberlera, naturfärgad ø75×37 cm
Artikelnr: G104P1682
Användarguide
Beräknad Leveranstid
- 🔴 På väg till oss. I lager vecka 29 (2026).*
- Beräknad leveranstid kan variera beroende på leverantörens lagerstatus.
- Val av design och material kan påverka den totala leveranstiden.
- Under sommarlovet och tiden kring jul kan leveranstiden bli längre än vanligt.
Leverantörsinfo
- House nordic
- 7511031
- Bonn
| Vikt | 21.5 kg |
|---|---|
| Dimensioner | L 75 x W 75 x H 37 cm |
| Monterad | |
| Färg | |
| Material | |
| Artikelnummer | G104P1682 |
| Längd-Djup | 75 cm |
| Bredd | 75 cm |
| Höjd | 37 cm |
| Maxvikt | 30 kg |
| Form | Runt |
Relaterade produkter
-
7 275 krDet ursprungliga priset var: 7 275 kr.6 550 krDet nuvarande priset är: 6 550 kr. Lägg till i varukorg



