Boxford soffbord runt Ø110 i olika utföranden
4 495 kr
Material
- Trä
- Lackad
- Topp i spånskiva (18+18mm) med ekfaner. Ben i massiv björk med ekfaner.
Användarguide
Beräknad Leveranstid
- Beräknad leveranstid kan variera beroende på leverantörens lagerstatus.
- Val av design och material kan påverka den totala leveranstiden.
- Under sommarlovet och tiden kring jul kan leveranstiden bli längre än vanligt.
| Vikt | N/A |
|---|---|
| Dimensioner | cm |
| Leveranstid* | |
| Vikt (kg) | |
| Längd (cm) | |
| Bredd (cm) | |
| Höjd (cm) | |
| Monterad | |
| Färg | |
| Material | Trä Topp i spånskiva (18+18mm) med ekfaner. Ben i massiv björk med ekfaner. |
| Ytbehandling | |
| Materialbeskrivning | Topp i spånskiva (18+18mm) med ekfaner. Ben i massiv björk med ekfaner. |
| Tjocklek skiva (cm) | |
| Golv till sarg/skiva (cm) | |
| Mått från golv till lägsta skiva (cm) | |
| Antal kolli | |
| Artikelnummer | G104P1504 |
| Artikelnummer | G104P1514 |
| Längd-Djup | 110 cm |
| Bredd | 110 cm |
| Höjd | 40 cm |
| Form | Runt |
Relaterade produkter
-
4 685 krDet ursprungliga priset var: 4 685 kr.4 215 krDet nuvarande priset är: 4 215 kr. Lägg till i varukorg -
3 885 krDet ursprungliga priset var: 3 885 kr.3 495 krDet nuvarande priset är: 3 495 kr. Lägg till i varukorg -
4 885 krDet ursprungliga priset var: 4 885 kr.4 395 krDet nuvarande priset är: 4 395 kr. Lägg till i varukorg




