Hellerup Soffbord, valnötsfaner, ø75×36 cm
2 985 kr
🟢 Finns i lager. Beräknad leverans inom 5-15 vardagar.*
Soffbord, valnötsfaner ø75×36 cm
Artikelnr: G104P1558
Användarguide
Beräknad Leveranstid
- 🟢 Finns i lager. Beräknad leverans inom 5-15 vardagar.*
- Beräknad leveranstid kan variera beroende på leverantörens lagerstatus.
- Val av design och material kan påverka den totala leveranstiden.
- Under sommarlovet och tiden kring jul kan leveranstiden bli längre än vanligt.
Leverantörsinfo
- House nordic
- 2101010
- Hellerup
| Vikt | 9 kg |
|---|---|
| Dimensioner | L 75 x W 75 x H 36 cm |
| Monterad | |
| Färg | |
| Material | |
| Artikelnummer | G104P1558 |
| Längd-Djup | 75 cm |
| Bredd | 75 cm |
| Höjd | 36 cm |
| Ramtyp | Träben |
| Maxvikt | 10 kg |
| Form | Runt |
| Paket | 2 kolli |
Relaterade produkter
-
5 145 krDet ursprungliga priset var: 5 145 kr.4 630 krDet nuvarande priset är: 4 630 kr. Lägg till i varukorg -
3 885 krDet ursprungliga priset var: 3 885 kr.3 495 krDet nuvarande priset är: 3 495 kr. Lägg till i varukorg



