Hobart soffbord runt i olika utföranden
3 995 kr – 6 995 krPrisintervall: 3 995 kr till 6 995 kr
Material
- Trä
- Lackad
- Topp i spånskiva med ekfanér, kant i massiv ek. Pelare och fot i massiv ek.
Användarguide
Beräknad Leveranstid
- Beräknad leveranstid kan variera beroende på leverantörens lagerstatus.
- Val av design och material kan påverka den totala leveranstiden.
- Under sommarlovet och tiden kring jul kan leveranstiden bli längre än vanligt.
| Vikt | N/A |
|---|---|
| Dimensioner | cm |
| Leveranstid* | |
| Längd (cm) | |
| Bredd (cm) | |
| Höjd (cm) | |
| Monterad | |
| Storlek (cm) | |
| Färg | |
| Material | kant i massiv ek. Pelare och fot i massiv ek., Trä Topp i spånskiva med ekfaner |
| Ytbehandling | |
| Materialbeskrivning | Topp i spånskiva med ekfaner, kant i massiv ek. Pelare och fot i massiv ek. |
| Tjocklek skiva (cm) | |
| Golv till sarg/skiva (cm) | |
| Mått från golv till lägsta skiva (cm) | |
| Antal kolli | |
| Artikelnummer | G104P1538 |
| Artikelnummer | G104P1534 |
| Artikelnummer | G104P1539 |
| Längd-Djup | 60 cm |
| Bredd | 60 cm |
| Höjd | 41 cm |
| Form | Runt |
Relaterade produkter
-
5 145 krDet ursprungliga priset var: 5 145 kr.4 630 krDet nuvarande priset är: 4 630 kr. Lägg till i varukorg -
7 785 krDet ursprungliga priset var: 7 785 kr.7 005 krDet nuvarande priset är: 7 005 kr. Lägg till i varukorg -
3 885 krDet ursprungliga priset var: 3 885 kr.3 495 krDet nuvarande priset är: 3 495 kr. Lägg till i varukorg



