Holton soffbord runt i olika utföranden
2 595 kr – 3 995 krPrisintervall: 2 595 kr till 3 995 kr
Material
- Trä
- Lackad
- Massiv ek i ben och stomme, MDF med ekfanér på topp.
Användarguide
Beräknad Leveranstid
- Beräknad leveranstid kan variera beroende på leverantörens lagerstatus.
- Val av design och material kan påverka den totala leveranstiden.
- Under sommarlovet och tiden kring jul kan leveranstiden bli längre än vanligt.
| Vikt | N/A |
|---|---|
| Dimensioner | cm |
| Leveranstid* | |
| Längd (cm) | |
| Bredd (cm) | |
| Höjd (cm) | |
| Monterad | |
| Storlek (cm) | |
| Färg | |
| Material | |
| Ytbehandling | |
| Materialbeskrivning | |
| Mått mellan ben (cm) | |
| Tjocklek skiva (cm) | |
| Golv till sarg/skiva (cm) | |
| Mått från golv till lägsta skiva (cm) | |
| Antal kolli | |
| Artikelnummer | G104P1448 |
| Artikelnummer | G104P1446 |
| Längd-Djup | 62 cm |
| Bredd | 62 cm |
| Höjd | 36 cm |
| Form | Runt |
Relaterade produkter
-
4 885 krDet ursprungliga priset var: 4 885 kr.4 395 krDet nuvarande priset är: 4 395 kr. Lägg till i varukorg -
4 685 krDet ursprungliga priset var: 4 685 kr.4 215 krDet nuvarande priset är: 4 215 kr. Lägg till i varukorg -
5 145 krDet ursprungliga priset var: 5 145 kr.4 630 krDet nuvarande priset är: 4 630 kr. Lägg till i varukorg


