Melo Soffbord, 50x100x41 cm i olika utföranden
1 425 kr
Användarguide
Beräknad Leveranstid
- Beräknad leveranstid kan variera beroende på leverantörens lagerstatus.
- Val av design och material kan påverka den totala leveranstiden.
- Under sommarlovet och tiden kring jul kan leveranstiden bli längre än vanligt.
| Vikt | N/A |
|---|---|
| Dimensioner | cm |
| Monterad | |
| Färg | |
| Material | |
| Artikelnummer | G104P1625 |
| Artikelnummer | G104P1626 |
| Längd-Djup | 100 cm |
| Bredd | 50 cm |
| Höjd | 41 cm |
| Ramtyp | Bruna träben |
| Maxvikt | 10 kg |
| FSC-Term | FSC® 100% |
| mAh | 2000MAH |
| Paket | 1 kolli |
Relaterade produkter
-
1 785 krDet ursprungliga priset var: 1 785 kr.1 605 krDet nuvarande priset är: 1 605 kr. Lägg till i varukorg -
4 985 krDet ursprungliga priset var: 4 985 kr.4 485 krDet nuvarande priset är: 4 485 kr. Lägg till i varukorg -
8 345 krDet ursprungliga priset var: 8 345 kr.7 510 krDet nuvarande priset är: 7 510 kr. Lägg till i varukorg




