Prismatchad!
MILES soffbord runt i olika utföranden
2 595 kr – 4 035 krPrisintervall: 2 595 kr till 4 035 kr
-10%Användarguide
Beräknad Leveranstid
- Beräknad leveranstid kan variera beroende på leverantörens lagerstatus.
- Val av design och material kan påverka den totala leveranstiden.
- Under sommarlovet och tiden kring jul kan leveranstiden bli längre än vanligt.
| Vikt | N/A |
|---|---|
| Dimensioner | cm |
| Monterad | |
| Färg | |
| Ben | |
| Storlek (cm) | |
| Artikelnummer | G104P1434 |
| Artikelnummer | G104P1541 |
| Artikelnummer | G104P1440 |
| Artikelnummer | G104P1540 |
| Artikelnummer | G104P1077 |
| Artikelnummer | G104P1543 |
| Artikelnummer | G104P1437 |
| Artikelnummer | G104P1542 |
| Längd-Djup | 110 cm |
| Bredd | 110 cm |
| Höjd | 46 cm |
| Form | Runt |




