Prismatchad!
Noli Soffbord, keramikskiva/askfaner, vit/mörkbrun, ø60×42 cm
2 770 kr Det ursprungliga priset var: 2 770 kr.2 350 krDet nuvarande priset är: 2 350 kr.
🟢 Finns i lager. Beräknad leverans inom 5-15 vardagar.*
Soffbord, keramikskiva/askfaner, vit/mörkbrun ø60×42 cm
Artikelnr: G104P1672
Användarguide
Beräknad Leveranstid
- 🟢 Finns i lager. Beräknad leverans inom 5-15 vardagar.*
- Beräknad leveranstid kan variera beroende på leverantörens lagerstatus.
- Val av design och material kan påverka den totala leveranstiden.
- Under sommarlovet och tiden kring jul kan leveranstiden bli längre än vanligt.
Leverantörsinfo
- House nordic
- 2102197
- Noli
| Vikt | 20 kg |
|---|---|
| Dimensioner | L 60 x W 60 x H 42 cm |
| Monterad | |
| Färg | |
| Material | |
| Artikelnummer | G104P1672 |
| Längd-Djup | 60 cm |
| Bredd | 60 cm |
| Höjd | 42 cm |
| Maxvikt | 20 kg |
| FSC-Term | FSC® 100% |
| Paket | 2 kolli |
| Form | Runt |
Relaterade produkter
-
5 145 krDet ursprungliga priset var: 5 145 kr.4 375 krDet nuvarande priset är: 4 375 kr. Lägg till i varukorg -
1 785 krDet ursprungliga priset var: 1 785 kr.1 515 krDet nuvarande priset är: 1 515 kr. Lägg till i varukorg



