Osaka Soffbord i olika utföranden
4 040 kr – 4 225 krPrisintervall: 4 040 kr till 4 225 kr
Användarguide
Beräknad Leveranstid
- Beräknad leveranstid kan variera beroende på leverantörens lagerstatus.
- Val av design och material kan påverka den totala leveranstiden.
- Under sommarlovet och tiden kring jul kan leveranstiden bli längre än vanligt.
| Vikt | 13.5 kg |
|---|---|
| Dimensioner | L 70 x W 70 x H 45 cm |
| Monterad | |
| Färg | |
| Material | |
| Artikelnummer | G104P1592 |
| Artikelnummer | G104P1593 |
| Artikelnummer | G104P1638 |
| Längd-Djup | 70 cm |
| Bredd | 70 cm |
| Höjd | 45 cm |
| Ramtyp | Trä |
| Maxvikt | 20 kg |
| Form | Runt |
| FSC-Term | FSC® 100% |
| Diameter | 70 cm |
| Paket | 2 kolli |
Relaterade produkter
-
8 085 krDet ursprungliga priset var: 8 085 kr.6 870 krDet nuvarande priset är: 6 870 kr. Lägg till i varukorg -
4 885 krDet ursprungliga priset var: 4 885 kr.4 150 krDet nuvarande priset är: 4 150 kr. Lägg till i varukorg -
3 885 krDet ursprungliga priset var: 3 885 kr.3 300 krDet nuvarande priset är: 3 300 kr. Lägg till i varukorg -
3 795 krDet ursprungliga priset var: 3 795 kr.3 226 krDet nuvarande priset är: 3 226 kr. Lägg till i varukorg




