Prague Soffbord / Sidobord marmorlook beige i olika utföranden
810 kr – 2 110 krPrisintervall: 810 kr till 2 110 kr
Användarguide
Beräknad Leveranstid
- Beräknad leveranstid kan variera beroende på leverantörens lagerstatus.
- Val av design och material kan påverka den totala leveranstiden.
- Under sommarlovet och tiden kring jul kan leveranstiden bli längre än vanligt.
| Vikt | 8.5 kg |
|---|---|
| Dimensioner | L 40 x W 40 x H 45 cm |
| Monterad | |
| Färg | |
| Material | |
| Storlek (cm) | Beige 30 x 30 x 50 cm, Beige 40 x 40 x 45 cm, Beige 60 x 80 x 40 cm, Beige Set om 2, Brun 60 x 80 x 40 cm, Brun Set om 2, Runt Beige Set om 2 |
| Artikelnummer | G137P1100 |
| Artikelnummer | G137P1101 |
| Artikelnummer | G104P1589 |
| Artikelnummer | G104P1590 |
| Artikelnummer | G104P1666 |
| Artikelnummer | G104P1663 |
| Artikelnummer | G104P1664 |
| Längd-Djup | 40 cm |
| Bredd | 40 cm |
| Höjd | 45 cm |
| Ramtyp | Trä |
| Maxvikt | 10 kg |
| FSC-Term | FSC® 100% |
| Paket | 1 kolli |
Relaterade produkter
-
3 885 krDet ursprungliga priset var: 3 885 kr.3 495 krDet nuvarande priset är: 3 495 kr. Lägg till i varukorg -
4 685 krDet ursprungliga priset var: 4 685 kr.4 215 krDet nuvarande priset är: 4 215 kr. Lägg till i varukorg




