Rea!
TANGO Soffbord ellips i olika utföranden
6 070 kr – 11 055 krPrisintervall: 6 070 kr till 11 055 kr
-10%Användarguide
Beräknad Leveranstid
- Beräknad leveranstid kan variera beroende på leverantörens lagerstatus.
- Val av design och material kan påverka den totala leveranstiden.
- Under sommarlovet och tiden kring jul kan leveranstiden bli längre än vanligt.
| Vikt | N/A |
|---|---|
| Dimensioner | cm |
| Monterad | |
| Färg | |
| Storlek (cm) | |
| Artikelnummer | G104P1087 |
| Artikelnummer | G104P1089 |
| Artikelnummer | G104P1091 |
| Artikelnummer | G104P1092 |
| Artikelnummer | G104P1093 |
| Artikelnummer | G104P1094 |
| Artikelnummer | G104P1095 |
| Längd-Djup | 130 cm |
| Bredd | 70 cm |
| Höjd | 52 cm |
Relaterade produkter
-
4 685 krDet ursprungliga priset var: 4 685 kr.4 215 krDet nuvarande priset är: 4 215 kr. Lägg till i varukorg -
3 625 krDet ursprungliga priset var: 3 625 kr.3 265 krDet nuvarande priset är: 3 265 kr. Lägg till i varukorg




