Tompkins soffbord ellips 150×60 i olika utföranden
5 995 kr
Material
- Trä
- Oljad
- Massiv fingerskarvad ek i toppen, massiv ek hela lameller i ben och sarg.
Användarguide
Beräknad Leveranstid
- Beräknad leveranstid kan variera beroende på leverantörens lagerstatus.
- Val av design och material kan påverka den totala leveranstiden.
- Under sommarlovet och tiden kring jul kan leveranstiden bli längre än vanligt.
| Vikt | N/A |
|---|---|
| Dimensioner | cm |
| Leveranstid* | |
| Längd (cm) | |
| Bredd (cm) | |
| Höjd (cm) | |
| Monterad | |
| Färg | |
| Material | massiv ek hela lameller i ben och sarg., Trä Massiv fingerskarvad ek i toppen |
| Ytbehandling | |
| Materialbeskrivning | massiv ek hela lameller i ben och sarg., Massiv fingerskarvad ek i toppen |
| Tjocklek skiva (cm) | |
| Antal kolli | |
| Artikelnummer | G104P1550 |
| Artikelnummer | G104P1551 |
| Längd-Djup | 150 cm |
| Bredd | 60 cm |
| Höjd | 45 cm |
Relaterade produkter
-
5 145 krDet ursprungliga priset var: 5 145 kr.4 630 krDet nuvarande priset är: 4 630 kr. Lägg till i varukorg -
3 625 krDet ursprungliga priset var: 3 625 kr.3 265 krDet nuvarande priset är: 3 265 kr. Lägg till i varukorg -
1 755 krDet ursprungliga priset var: 1 755 kr.1 580 krDet nuvarande priset är: 1 580 kr. Lägg till i varukorg



