Tompkins soffbord runt i olika utföranden
3 995 kr – 4 995 krPrisintervall: 3 995 kr till 4 995 kr
Material
- Trä
- Oljad
- Massiv fingerskarvad ek i toppen, massiv ek hela lameller i ben och sarg.
Användarguide
Beräknad Leveranstid
- Beräknad leveranstid kan variera beroende på leverantörens lagerstatus.
- Val av design och material kan påverka den totala leveranstiden.
- Under sommarlovet och tiden kring jul kan leveranstiden bli längre än vanligt.
| Vikt | N/A |
|---|---|
| Dimensioner | cm |
| Leveranstid* | |
| Längd (cm) | |
| Bredd (cm) | |
| Höjd (cm) | |
| Monterad | |
| Färg | |
| Material | massiv ek hela lameller i ben och sarg., Trä Massiv fingerskarvad ek i toppen |
| Ytbehandling | |
| Materialbeskrivning | massiv ek hela lameller i ben och sarg., Massiv fingerskarvad ek i toppen |
| Tjocklek skiva (cm) | |
| Antal kolli | |
| Storlek (cm) | |
| Artikelnummer | G104P1544 |
| Artikelnummer | G104P1545 |
| Artikelnummer | G104P1546 |
| Artikelnummer | G104P1547 |
| Längd-Djup | 60 cm |
| Bredd | 60 cm |
| Höjd | 42 cm |
| Form | Runt |
Relaterade produkter
-
7 475 krDet ursprungliga priset var: 7 475 kr.6 730 krDet nuvarande priset är: 6 730 kr. Lägg till i varukorg -
5 145 krDet ursprungliga priset var: 5 145 kr.4 630 krDet nuvarande priset är: 4 630 kr. Lägg till i varukorg -
8 345 krDet ursprungliga priset var: 8 345 kr.7 510 krDet nuvarande priset är: 7 510 kr. Lägg till i varukorg


