Venezia Soffbord i olika utföranden
495 kr – 1 175 krPrisintervall: 495 kr till 1 175 kr
Användarguide
Beräknad Leveranstid
- Beräknad leveranstid kan variera beroende på leverantörens lagerstatus.
- Val av design och material kan påverka den totala leveranstiden.
- Under sommarlovet och tiden kring jul kan leveranstiden bli längre än vanligt.
| Vikt | 4 kg |
|---|---|
| Dimensioner | L 48 x W 48 x H 48 cm |
| Monterad | |
| Storlek (cm) | |
| Färg | |
| Material | |
| Artikelnummer | G104P1563 |
| Artikelnummer | G104P1564 |
| Artikelnummer | G104P1569 |
| Artikelnummer | G104P1570 |
| Längd-Djup | 48 cm |
| Bredd | 48 cm |
| Höjd | 48 cm |
| Ramtyp | Svarta metallben |
| Maxvikt | 10 kg |
| Form | Runt |
| Paket | 1 kolli |
| Antal i ytterkartong | 6 st |
Relaterade produkter
-
6 995 krDet ursprungliga priset var: 6 995 kr.5 946 krDet nuvarande priset är: 5 946 kr. Lägg till i varukorg -
1 995 krDet ursprungliga priset var: 1 995 kr.1 696 krDet nuvarande priset är: 1 696 kr. Lägg till i varukorg -
1 995 krDet ursprungliga priset var: 1 995 kr.1 696 krDet nuvarande priset är: 1 696 kr. Lägg till i varukorg -
3 795 krDet ursprungliga priset var: 3 795 kr.3 226 krDet nuvarande priset är: 3 226 kr. Lägg till i varukorg




