Vita Soffbord i olika utföranden
675 kr – 1 215 krPrisintervall: 675 kr till 1 215 kr
Användarguide
Beräknad Leveranstid
- Beräknad leveranstid kan variera beroende på leverantörens lagerstatus.
- Val av design och material kan påverka den totala leveranstiden.
- Under sommarlovet och tiden kring jul kan leveranstiden bli längre än vanligt.
| Vikt | N/A |
|---|---|
| Dimensioner | cm |
| Monterad | |
| Färg | Beige/svart 60×90, Ek/svart 60×90, Ek/svart 80, Svart 60×90, Svart 80 |
| Material | |
| Artikelnummer | G104P1577 |
| Artikelnummer | G104P1578 |
| Artikelnummer | G104P1579 |
| Artikelnummer | G104P1580 |
| Artikelnummer | G104P1665 |
| Längd-Djup | 90 cm |
| Bredd | 60 cm |
| Höjd | 45 cm |
| Ramtyp | Svarta metallben |
| Maxvikt | 10 kg |
| FSC-Term | FSC® 100% |
| Paket | 1 kolli |
Relaterade produkter
-
1 755 krDet ursprungliga priset var: 1 755 kr.1 580 krDet nuvarande priset är: 1 580 kr. Lägg till i varukorg -
3 625 krDet ursprungliga priset var: 3 625 kr.3 265 krDet nuvarande priset är: 3 265 kr. Lägg till i varukorg -
8 085 krDet ursprungliga priset var: 8 085 kr.7 275 krDet nuvarande priset är: 7 275 kr. Lägg till i varukorg




