YALU soffbord – svart
11 055 kr
– Ångerrätt
- Denna produkt är beställningsvara
- 3 dagars enkel avbokning eller ändring!
- Kan inte avbeställas eller ändras efter 3 dagar från beställningsdatumet.
Beräknad leveranstid: 4-7 Vekor
YALU soffbord med svartmålad yta. Ett modernt och distinkt soffbord som med sin voluminösa design ger alla vardagsrum en touch av stil. YALU är ett robust och tidlöst soffbord som är en både praktisk och dekorativ utsmyckning till din inredning. Med rena linjer, en elegant form och mörk färg är YALU ett iögonfallande föremål som också skapar en varm och inbjudande atmosfär i ditt hem. Rengör bordet med en mjuk trasa och milt tvålvatten.
Artikelnr: G104P1708
Användarguide
- Skötselråd
- Monterad
- Föränkra Möbeln till Vägg
Beräknad Leveranstid
- Beräknad leveranstid: 4-7 Vekor
- Beräknad leveranstid kan variera beroende på leverantörens lagerstatus.
- Val av design och material kan påverka den totala leveranstiden.
- Under sommarlovet och tiden kring jul kan leveranstiden bli längre än vanligt.
Leverantörsinfo
- Nordal
- 6961
- YALU
| Vikt | 46 kg |
|---|---|
| Dimensioner | L 110 x W 110 x H 45 cm |
| Monterad | |
| Färg | |
| Material | |
| Artikelnummer | G104P1708 |
| Längd-Djup | 110 cm |
| Bredd | 110 cm |
| Höjd | 45 cm |
| Diameter | 110 cm |
| Form | Runt |
Relaterade produkter
-
4 685 krDet ursprungliga priset var: 4 685 kr.4 215 krDet nuvarande priset är: 4 215 kr. Lägg till i varukorg -
5 145 krDet ursprungliga priset var: 5 145 kr.4 630 krDet nuvarande priset är: 4 630 kr. Lägg till i varukorg -
4 885 krDet ursprungliga priset var: 4 885 kr.4 395 krDet nuvarande priset är: 4 395 kr. Lägg till i varukorg



