Melstone byrå 3L 110 H70 i olika utföranden
9 995 kr
Material
- Trä
- Oljad
- Stomme och lådor i spånskiva med ekfanér. Lådfronternas överkant i massiv ek, gavlars rundning i massiv ek. Rygg i MDF med ekfaner.
Användarguide
Beräknad Leveranstid
- Beräknad leveranstid kan variera beroende på leverantörens lagerstatus.
- Val av design och material kan påverka den totala leveranstiden.
- Under sommarlovet och tiden kring jul kan leveranstiden bli längre än vanligt.
| Vikt | N/A |
|---|---|
| Dimensioner | cm |
| Bredd (cm) | |
| Höjd (cm) | |
| Djup (cm) | |
| Monterad | |
| Färg | |
| Material | gavlars rundning i massiv ek. Rygg i MDF med ekfaner., Trä Stomme och lådor i spånskiva med ekfanér. Lådfronternas överkant i massiv ek |
| Ytbehandling | |
| Materialbeskrivning | gavlars rundning i massiv ek. Rygg i MDF med ekfaner., Stomme och lådor i spånskiva med ekfanér. Lådfronternas överkant i massiv ek |
| Maxvikt per hyllplan (kg) | |
| Push open/soft close låda | |
| Invändiga mått lådor (cm) | 5cm, 5cm till övre kant, 5max., B: 96cm, D: 34, H: 11, H: 15 |
| Antal kolli | |
| Artikelnummer | G146P1033 |
| Artikelnummer | G146P1034 |
| Längd-Djup | 45 cm |
| Bredd | 110 cm |
| Höjd | 70 cm |
Relaterade produkter
-
9 785 krDet ursprungliga priset var: 9 785 kr.8 805 krDet nuvarande priset är: 8 805 kr. Lägg till i varukorg -
7 985 krDet ursprungliga priset var: 7 985 kr.7 185 krDet nuvarande priset är: 7 185 kr. Lägg till i varukorg -
4 785 krDet ursprungliga priset var: 4 785 kr.4 305 krDet nuvarande priset är: 4 305 kr. Lägg till i varukorg -
5 995 kr – 8 995 krPrisintervall: 5 995 kr till 8 995 kr Välj alternativ Den här produkten har flera varianter. De olika alternativen kan väljas på produktsidan




