Townsville Vägghylla i olika utföranden
845 kr – 3 695 krPrisintervall: 845 kr till 3 695 kr
Användarguide
Beräknad Leveranstid
- Beräknad leveranstid kan variera beroende på leverantörens lagerstatus.
- Val av design och material kan påverka den totala leveranstiden.
- Under sommarlovet och tiden kring jul kan leveranstiden bli längre än vanligt.
| Vikt | 3 kg |
|---|---|
| Dimensioner | L 18 x W 30 x H 30 cm |
| Monterad | |
| Färg | Naturlig |
| Material | |
| Utförande | |
| Artikelnummer | G125P1134 |
| Artikelnummer | G125P1135 |
| Artikelnummer | G125P1136 |
| Artikelnummer | G125P1137 |
| Artikelnummer | G125P1138 |
| Längd-Djup | 18 cm |
| Bredd | 30 cm |
| Höjd | 30 cm |
| FSC-Term | FSC® 100% |
Relaterade produkter
-
785 kr – 1 055 krPrisintervall: 785 kr till 1 055 kr Välj alternativ Den här produkten har flera varianter. De olika alternativen kan väljas på produktsidan



