Vita Hylla 5 hyllplan i olika utföranden
1 230 kr – 1 505 krPrisintervall: 1 230 kr till 1 505 kr
Användarguide
Beräknad Leveranstid
- Beräknad leveranstid kan variera beroende på leverantörens lagerstatus.
- Val av design och material kan påverka den totala leveranstiden.
- Under sommarlovet och tiden kring jul kan leveranstiden bli längre än vanligt.
| Vikt | 11 kg |
|---|---|
| Dimensioner | L 36 x W 51 x H 170 cm |
| Monterad | |
| Färg | |
| Material | |
| Artikelnummer | G125P1084 |
| Artikelnummer | G125P1085 |
| Artikelnummer | G125P1153 |
| Längd-Djup | 36 cm |
| Bredd | 51 cm |
| Höjd | 170 cm |
| Ramtyp | Svarta metallben |
| Maxvikt | 5 kg per hyllplan |
| FSC-Term | FSC® 100% |
| Paket | 1 kolli |
Relaterade produkter
-
525 krDet ursprungliga priset var: 525 kr.445 krDet nuvarande priset är: 445 kr. Lägg till i varukorg




