Balok Korgar, sjögräs, naturliga, set om 3
550 kr
🟢 Finns i lager. Beräknad leverans inom 5-15 vardagar.*
Korgar, sjögräs, naturfärgad, set om 3
Ø28×25 cm: EAN 5713917029709 Ø32×27 cm: EAN 5713917029716 Ø36×30 cm: EAN 5713917029723
Artikelnr: G141P1270
Användarguide
- Skötselråd
- Monterad
- Föränkra Möbeln till Vägg
Beräknad Leveranstid
- 🟢 Finns i lager. Beräknad leverans inom 5-15 vardagar.*
- Beräknad leveranstid kan variera beroende på leverantörens lagerstatus.
- Val av design och material kan påverka den totala leveranstiden.
- Under sommarlovet och tiden kring jul kan leveranstiden bli längre än vanligt.
Leverantörsinfo
- House nordic
- 4401557
- Balok
| Vikt | 1.5 kg |
|---|---|
| Dimensioner | L 36 x W 36 x H 30 cm |
| Monterad | |
| Färg | |
| Material | |
| Artikelnummer | G141P1270 |
| Längd-Djup | 28/32/36 cm |
| Bredd | 28/32/36 cm |
| Höjd | 25/27/30 cm |
| Diameter | 28/32/36 cm |
| Paket | 1 kolli |
| Antal i ytterkartong | 2 st |
Relaterade produkter
-
655 kr Välj alternativ Den här produkten har flera varianter. De olika alternativen kan väljas på produktsidan



