Prismatchad!
Kalak Korgar, kubu rotting, natur, set om 2
470 kr Det ursprungliga priset var: 470 kr.390 krDet nuvarande priset är: 390 kr.
🟢 Finns i lager. Beräknad leverans inom 5-15 vardagar.*
Korgar, kubu rotting, naturlig set om 2
Artikelnr: G141P1285
Användarguide
- Skötselråd
- Monterad
- Föränkra Möbeln till Vägg
Beräknad Leveranstid
- 🟢 Finns i lager. Beräknad leverans inom 5-15 vardagar.*
- Beräknad leveranstid kan variera beroende på leverantörens lagerstatus.
- Val av design och material kan påverka den totala leveranstiden.
- Under sommarlovet och tiden kring jul kan leveranstiden bli längre än vanligt.
Leverantörsinfo
- House nordic
- 4401186
- Kalak
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| Dimensioner | L 35 x W 35 x H 22 cm |
| Monterad | |
| Färg | |
| Material | |
| Artikelnummer | G141P1285 |
| Längd-Djup | 27/35 cm |
| Bredd | 27/35 cm |
| Höjd | 18/22 cm |
| Diameter | 27–35 cm |
| Paket | 1 kolli |
Relaterade produkter
-
1 280 krDet ursprungliga priset var: 1 280 kr.1 080 krDet nuvarande priset är: 1 080 kr. Lägg till i varukorg -
770 krDet ursprungliga priset var: 770 kr.650 krDet nuvarande priset är: 650 kr. Lägg till i varukorg -
1 860 kr – 2 290 krPrisintervall: 1 860 kr till 2 290 kr Välj alternativ Den här produkten har flera varianter. De olika alternativen kan väljas på produktsidan
-
1 450 krDet ursprungliga priset var: 1 450 kr.1 230 krDet nuvarande priset är: 1 230 kr. Lägg till i varukorg




